Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

Dnia 10.11 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Marta Klamecka- Muczek, która powitała zebranych dzieci i nauczycieli. Następnie grupa Lisków i Jastrzębi wystąpiła z programem artystycznym, podczas którego artyści dokonali krótkiego rysu historycznego dotyczącego naszego kraju. Dumnie przyjmując właściwą postawę ” na baczność” wszystkie dzieci odśpiewały hymn Polski, a zaraz po nim zaprezentowały swoje pieśni i tańce ludowe.

W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs na Flagę Sensoryczną. Napłynęło 65 oryginalnych i bardzo ciekawych prac. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami za wielkie zaangażowanie. Brawa dla uczestników i wielkie gratulacje dla zwycięzców!!!