Prośba od Rady Rodziców

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą

o wpłatę II cz. składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021.

Niniejszym informujemy, że  w obecnym roku szkolnym opłata roczna na Radę Rodziców wynosi 100 zł na dziecko. Część z Państwa zdecydowała się na zapłatę składki w dwóch ratach stąd przypominamy o wpłacie II części składki na kolejny semestr w wysokości 50 zł. Składkę należy przekazać do skarbnika w danej grupie przedszkolnej, do której uczęszcza dziecko lub wpłacić na konto Rady Rodziców

na numer 42 9076 0008 2001 0015 8929 0001

(w tytule przelewu wpisując: imię i nazwisko dziecka_nazwa grupy do której dziecko uczęszcza_SKŁADKA)

Mając na uwadze realizację wszystkich niezbędnych przedsięwzięć przedszkolnych prosimy  o jak najszybsze dokonanie wpłaty. Pieniądze ze składek pozwolą na realizację wielu ciekawych przedsięwzięć skierowanych do Państwa dzieci, w tym także prezentów świątecznych, upominków dla absolwentów itp. W najbliższym czasie w ramach poprawy komfortu i jakości zajęć prowadzonych w placówce przedszkola planujemy sfinansować tzw. żagle słoneczne/markizy chroniące przed słońcem, które nagrzewa sale dydaktyczne.

Efekt planowanych działań zależy od wpłacanych przez nas rodziców składek dlatego w imieniu Rady Rodziców gorąco zachęcam do współpracy!

Przewodnicząca  Rady Rodziców

Skład Rady Rodziców

Pani Katarzyna Żuk – przewodnicząca

Pani Monika Nowotna – Deptuła – Zastępca

Pani Joanna Szumiłowska – skarbnik

Pani Monika Pollok – Mikołajczak

Pani Zuzanna Orsztynowicz

Pani Anna Pasik

Pani Katarzyna Wójcik

Pani Magdalena Miczyńska

Pani Natalia Hałupka

KONTAKT:

PRZEDSZKOLE W KAMIONKACH

UL. PORANNEJ ROSY 2

62-023 KAMIONKI

Nr konta bankowego RR: 42 9076 0008 2001 0015 8929 0001

CO RADA RODZICÓW ROBI DLA DZIECI:

Mija już trzeci rok funkcjonowania naszego Przedszkola. Czas na małe podsumowanie. Jak do tej pory ze środków, jakimi dysponowała Rada Rodziców udało się:

• w obu latach zakupić upominki dla naszych pociech na „Mikołajki”, pod choinkę i na „zajączka”,
  • zorganizować dwa Festyny Rodzinne,
  • ufundować nagrody dla uczestników konkursów plastycznych w naszym przedszkolu (m.in. „Wiosenny motylek”),
  • zakupić 8 dużych drzew, które mamy nadzieję w kolejnych latach dadzą przyjemny cień na placu zabaw i w salach,
  • zakupić głośnik wraz z mikrofonem, który ułatwia prowadzenie imprez przedszkolnych i zebrań,
  • zakupić farby i namalować gry uliczne przed wejściem do Przedszkola i Żłobka,
  • zakupić stojaki na rowery,
  • ufundować nowy projekt i wykonanie strony internetowej Przedszkola.

Dzięki staraniom Rady Rodziców w tym roku w przedszkolu pojawiły się również klimatyzatory ufundowane przez Miasto i Gminę Kórnik. Pomogą one przetrwać naszym pociechom niełatwy czas upałów.

Aktualności Rady Rodziców