DYŻUR WAKACYJNY – DEKLARACJE OBECNOŚCI

Drodzy Rodzice,
w okresie od 03.07 do 28.07 mamy przerwę wakacyjną.

Nasze przedszkole organizuje dyżur wakacyjny w terminie 31.07-25.08. Poniżej załączamy kartę informacyjną, którą również mogą otrzymać Państwo u nauczycieli-wychowawców. Zapisy na dyżur zbieramy wyłącznie do 13.06 (wtorek). Prosimy o przemyślane decyzje, z uwagi na fakt, iż na ww. termin będzie planowane wyżywienie dla dzieci oraz udzielane urlopy dla pracowników.

W lipcu (03.07-28.07) dyżur dla dzieci z naszego przedszkola będzie pełnić Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Kórniku. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisami, prosimy o kontakt przedszkolem w Kórniku, w celu zawarcia porozumienia/deklaracji obecności dziecka. Zapisy na dyżur prowadzony w lipcu również należy zgłosić do 13.06 (wtorek).