Festyn Rodzinny

W sobotę 25.05 r. odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się od przywitania przez Panią dyrektor zebranych gości. Następnie mogliśmy podziwiać program artystyczny przygotowany przez wszystkie grupy.

Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami.

Podczas festynu atrakcji było co niemiara: malowanie buzi, tatuaże, plecenie warkoczyków malowanie na folii, balony, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa. Niesamowitą atrakcją cieszyło się oczywiście „lanie wody” ze strażackiego węża, którą umożliwili dzieciom strażacy z OSP Kamionki. Dzieci były wręcz skąpane w wodzie, co w upalny dzień dało im trochę wytchnienia. Festyn urozmaiciły pokazy motocykli, Avia Kamionki, zabawy z Kanojukoland, z językiem angielskim ze szkoły językowej Meryland, zumba prowadzona przez Centrum sportu i rekreacji Bamar, spotkanie z policjantami wesoła„ciuchcia” i wiele innych.

Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować smacznych wypieków przygotowanych przez rodziców. Była też pyszna kawa, soki owocowe i zimne lody. Nie zabrakło również stoiska z kiełbaskami z grilla, które serwowali tatusiowie naszych przedszkolaków z pysznym smalcem i ogórkami kiszonymi przygotowanymi przez nasze panie kucharki oraz smacznym pieczywem z piekarni Łobza. A najlepsze kiełbaski tylko od zakładów Mielczarek.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Leśna Drużyna w Kamionkach za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę. Bez Waszego zaangażowania, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.
Dziękujemy pracownikom przedszkola – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc  w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.