Aplikacja VULCAN- obecność dzieci

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Od dnia 02 września b.r. nie będzie działał program do ewidencji pobytu Dziecka w przedszkolu Dzienniczek Malucha wraz z czytnikiem kodów i przypisanymi kartami.

Zmiana jest spowodowana wypowiedzeniem umowy przez Firmę obsługującą ten program w związku
ze zmianą polityki Firmy.

Od dnia 02 września b.r. funkcjonuje nowy program do ewidencji pobytu Dziecka w przedszkolu Obecność VULCAN.

Wszelkie zasady dotyczące naliczeń pozostają bez zmian.

Rodziców i Opiekunów proszę o ściągnięcie aplikacji mobilnej Obecność VULCAN na swój telefon w celu ewidencji pobytu Dziecka w przedszkolu przed 02 września.

Po ściągnięciu aplikacji należy kliknąć przycisk:

„Więcej”                              „Lista Uczniów”                             „Dodaj”

„Nazwa” – należy wpisać imię Dziecka

„KOD” – należy wpisać kod Dziecka otrzymany dnia 02 września
od księgowej w Przedszkolu, a Wicedyrektora w Szkole

Aplikacja wówczas jest gotowa do użytkowania

Kod QR potrzebny do zeskanowania wejścia i wyjścia Dziecka znajdujący się przy wejściu
do przedszkola, w szatniach oraz przed salami – taki sam.
Należy zeskanować jeden raz kod przy wejściu oraz jeden raz przy wyjściu.

W celu zeskanowania kodu QR należy kliknąć przycisk:

„Skanuj kod QR”                           „Zaznacz Dziecko”                                  „Rejestruj”