UWAGA ! Kwarantanna dla dzieci z grup Sprytne Liski oraz Błyskawiczne Jastrzębie.

Drodzy Rodzice !
W związku z wystąpieniem kolejnego przypadku zakażenia wirusem została podjęta decyzja o zawieszeniu zajęć oraz objęcia kwarantanną dzieci z grup :

SPRYTNE LISKI objęte są kwarantanną do dnia 19.11 (piątek) oraz zawieszenie zajęć do dnia 19.11 – dzieci miały ostatni kontakt z osobą zakażoną 09.11 (wtorek)

BŁYSKAWICZNE JASTRZĘBIE objęte są kwarantanną do dnia 18.11 (czwartek) oraz zawieszenie zajęć do dnia 18.11 – dzieci miały ostatni kontakt z osobą zakażoną 08.11 (poniedziałek)

Dzieci z wyżej wymienionych grup, które nie były w przedszkolu 08.11 (Jastrzębie) oraz 09.11 (Liski) mogą uczęszczać na zajęcia do przedszkola.