Kwarantanna w grupach Orły, Jeżyki, Żuczki i Zajączki

Drodzy Rodzice,

W związku z wystąpieniem przypadku zakażenia wirusem Sanepid podjął decyzję o objęciu kwarantanną dzieci z grupy Szybujące Orły, Kicające Zające, Wędrujące Żuczki  oraz Tańczące Jeżyki, które miały kontakt z osobą zakażoną.

Zgodnie z decyzją sanepidu, została nałożona kwarantanna na dzieci, które miały kontakt z osobą zakażoną. O terminie kwarantanny Rodzice zostali poinformowani telefonicznie przeze mnie oraz Panią Sekretarkę przedszkola.

Kwarantanna nałożona jest na 7 dni, licząc od daty ostatniego kontaktu z osobą zakażoną.


Przypominamy, że w razie wątpliwości mogą Państwo kontaktować się z Sanepidem pod numerem ogólnopolskiej infolinii + 48 222 500 115 (całodobowa infolinia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia).

Z poważaniem

Małgorzata Nowak – Płaczek