Kwarantanna dzieci z grupy Żwawe Rybki oraz Tańczące Jeżyki

Drodzy Rodzice,

W związku z wystąpieniem przypadku zakażenia wirusem Sanepid podjął decyzję o objęciu kwarantanną dzieci z grupy Żwawe Rybki oraz Tańczące Jeżyki, które miały kontakt z osobą zakażoną.

Zgodnie z decyzją sanepidu, została nałożona kwarantanna na dzieci, które miały kontakt z osobą zakażoną. O terminie kwarantanny Rodzice zostali poinformowani telefonicznie przez Panią Wicedyrektor oraz Panią Sekretarkę przedszkola.

Kwarantanna nałożona jest na 10 dni, licząc od daty ostatniego kontaktu z osobą zakażoną.

Przypominamy, że w razie wątpliwości mogą Państwo kontaktować się z Sanepidem pod numerem ogólnopolskiej infolinii + 48 222 500 115 (całodobowa infolinia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia).