KOMUNIKAT- Rodzice najstarszych grup

Szanowni Rodzice, w związku z propozycjami Rady Rodziców związanymi z organizacją wycieczki do Deli Parku dla najstarszych grup (jako pożegnania dla dzieci), uprzejmie informuję, iż moje stanowisko w tej sprawie jest znacznie ostrożniejsze (wiąże się to przede wszystkim z trwająca pandemią oraz licznymi nieobecnościami dzieci w przedszkolu na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni). Dlatego zwracam się do Was drodzy Rodzice grup najstarszych, o wyrażenie swojego stanowiska w tej sprawie. Nadmieniam, iż udając się do Deli Parku nie mamy pewności, że znajdujące się tam atrakcje będą dostępne oraz dezynfekowane po każdym użytkowaniu. Swoje opinie na temat propozycji wycieczki proszę kierować na adres mailowy: dyrektor@przedszkolekamionki.kornik.pl

Dyrektor Przedszkola w Kamionkach Agnieszka Askutja