Kibicuj z klasą

Jako przedszkole o charakterze sportowym zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do wzięcia udziału w akcji – Kibicuj z Klasą

Akcja Kibicuj z Klasą to jedna z najdłużej prowadzonych, przez Klub, akcji, dzięki której zarażamy pasją do kibicowania naszych najmłodszych sympatyków z całej Wielkopolski!

Pierwsza edycja zorganizowana została w lutym 2013 roku i wówczas nosiła nazwę „Gimnazjaliści na Kolejorza”, natomiast kolejna okazja do wzięcia udziału w akcji „Kibicuj z Klasą” już 10 listopada o godzinie 15:00, podczas meczu Lech Poznań – Korona Kielce. Po raz czternasty zapraszamy do wspólnego kibicowania na Stadionie Poznań! Zbierz co najmniej dziesięcioosobową grupę dzieci i młodzieży do szesnastego roku życia i już dziś zgłoś się po bezpłatne bilety wstępu na listopadowe spotkanie!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego grupy@lechpoznan.pl

Oraz pod nr. telefonu 602 236 369