IV Przedszkolna Zbiórka na rzecz Schroniska w Skałowie

IV Przedszkolna Zbiórka na Rzecz Schroniska w Skałowie.

Wróć do strony domowej

Drodzy Rodzice,

rozpoczynamy IV Przedszkolną Zbiórkę na rzecz Schroniska w Skałowie. W holu Przedszkola (przy głównym wejściu) Dzieci mogą wrzucać pieniążki do naszej puszki. Zbiórka potrwa od 9.09.2021 września do 29.10.2021.

Uzbierane fundusze zostaną przekazane Schronisku i przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt.

Okres pandemii i zamknięcia instytucji oświatowych oznaczał dla schronisk znaczne ograniczenie ilości przekazywanych przez przedszkola i szkoły darów (pieniędzy, karmy kocy, itp.). Tym bardziej tegoroczna zbiórka jest niezwykle potrzebna, aby pomóc Schronisku w Skałowie zaspokoić potrzeby przebywających tam zwierząt.

Przy wejściu głównym do Przedszkola będą się pojawiały zdjęcia i opisy zwierząt do adopcji, które oczekują w Schronisku w Skałowie. Może znajdą Państwo wśród nich swojego Przyjaciela…. Jeśli tak się stanie, zachęcamy nasze Przedszkolaki do podzielenia się z nami historią Państwa psa czy kota, któremu podarowali Państwo dom;-)

Koordynator akcji: mgr Monika Feder