Informacja o przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola od 1 września

Szanowni Państwo, Kochani Rodzice!

od 1 września odbieranie i przyprowadzanie dzieci będzie się odbywało w następujący sposób:

przyprowadzanie:

Dzieci z grup Żuczki, Rybki, Zajączki, Jeżyki przyprowadzane będą przez Rodziców do drzwi na samym końcu budynku przedszkola, a następnie odbierane od rodzica przez nauczyciela lub pomoc nauczyciela. Rodzic odbija kartę ewidencjonowania pobytu dziecka w przedszkolu, dziecko będzie mieć mierzona temperaturę, a następnie w przypadku właściwej temperatury , pomoc lub nauczyciel pomoże się dziecku przebrać i zaprowadzi je do odpowiedniej sali.

natomiast dzieci z grup Orły, Wiewiórki, Liski i Jastrzębie

przyprowadzane będą przez Rodziców do drzwi wejściowych do budynku przedszkola, a następnie odbierane od Rodzica przez nauczyciela lub pomoc nauczyciela. Rodzic odbija kartę ewidencjonowania pobytu dziecka w przedszkolu, dziecko będzie mieć mierzona temperaturę, a następnie w przypadku właściwej temperatury, pomoc lub nauczyciel pomoże się dziecku przebrać i zaprowadzi je do odpowiedniej sali.

Odbieranie dzieci:

Dzieci z grup Żuczki, Rybki, Zajączki, Jeżyki

rodzice wchodzą do głównego wejścia, sygnalizują domofonem odbiór dziecka z grupy, po czym idą do wejścia na końcu przedszkola, odbijają kartę ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu i odbierają ubrane dziecko od nauczycielki lub pomocy nauczyciela.

dzieci z grup Orły, Wiewiórki, Liski i Jastrzębie

rodzice wchodzą do głównego wejścia, sygnalizują domofonem odbiór dziecka z grupy, odbijają kartę ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu i odbierają ubrane dziecko od nauczycielki lub pomocy nauczyciela.

Dzieci z grupy Wilki w szkole

Nauczycielki grupy założą grupę w aplikacji Messenger dla swojej grupy, a rodzic przyprowadzający dziecko będzie sygnalizował nauczycielkom przybycie pod drzwi szkoły. Wówczas nauczycielka lub pomoc nauczyciela wyjdzie po dziecko do drzwi głównych, odbierze dziecko, zmierzy mu temperaturę, a następnie w przypadku właściwej temperatury, pomoc lub nauczyciel pomoże się dziecku przebrać i zaprowadzi je do sali.

Odbiór dziecka będzie się odbywał w ten sam sposób.